Textové pole: COUNTRY FEST, jak už název napovídá, je festival ve stylu country. Proběhne 19. srpna 2016 v  Dačicích, v příjemném prostředí Amfiteátru V Kaštanech. Letos se sejdeme už na třetím ročníku. Festival začne ve 3 hodiny odpoledne. Nepřetržitý hudební program skončí až s úderem půlnoci. Zahrají Vám různé kapely, které samozřejmě hrají country ale přece jen každá trochu jinak.  Písničky a inspiraci čerpají z různých oblastí country a  hrají v jiném nástrojovém obsazení. Každý tedy uslyší svůj oblíbený zvuk, oblíbený nástroj a  pravděpodobně i svoji oblíbenou písničku.

Festival je určen pro širokou skupinu příznivců country a samozřejmě také pro všechny, kteří si rádi poslechnou melodickou hudbu a jsou rádi mezi lidmi. Kdo nechce ponocovat a nebo  má děti, může přijít odpoledne i s nimi. Kdo nemá odpoledne čas, může přijít až večer a stejně uslyší všechny kapely. Všichni ostatní pak udělají dobře, když přijdou na celý program.

Věříme, že COUNTRY FEST bude pro Vás zajímavým zpestřením letní sezóny. Že se příjemně pobavíte, potkáte přátele a budete se těšit na příště.
Hezkou zábavu přejí pořadatelé.
COUNTRY FEST
DACICEˇ
Soubor:Coa Dačice.pngO festivalu